Підготовка до школи

Більше 150-ти діточок успішно вступили в кращі гімназії Києва!
Підготовка до школи в дитячих центрах «Заріна» починається з 4-х років. Деякі батьки скажуть: «Як же так, навіщо позбавляти дітей дитинства?» Але досвід показує, коли дитина відвідує підготовку до школи з 4-х років, чітка система знань засвоюється дітьми, вони легко вчаться читати, крім того легше розвиваються пам’ять і увагу — пізнавальні процеси без яких в школі нікуди. Це час дозволяє вивести знання дітей, які вони накопичили вже або накопичуються в процесі навчання на курсах в чітку систему. Коли дитину напихають знаннями в останній рік, а то і в останній місяць-два, дитина не зрозуміє як відповідати на поставлене запитання при приймальної комісії на тестуванні, втрачається хоча це начебто вчив, проходив.
Перший рік навчання — базовий, дитина уточнює свої знання за темами класифікації предметів, доповнює свої вже наявні знання в цьому напрямку, а також в області ознайомлення з природою і навколишнім світом. Навіщо це? Це потрібно для розвитку у дітей здатності умовиводи, вибудовування причинно-наслідкового зв’язку, а також для вирішення логічних завдань і загадок. Чим більше у дитини знань, тим він буде логічно краще міркувати. На початковій стадії підготовки до школи, діти так само проходять базовий рівень навчань грамоті. Вони вчаться виділяти перший і останній звук в словах. Виділяти і вважати певні звуки в слові, ділити слово на склади. Діти швидко і успішно вчаться рахувати, розвивають дрібну маторіку і орієнтування в просторі, вчаться рахувати, порівнювати, робити певні завдання з математики. Все це дає можливість дитині ефективно підготуватися до другого року навчання на курсах підготовки до школи.
Високий рівень — це дошкільна підготовка до навчання першого класу, а також тестування для вступу до школи. Високий рівень підготовки дасть можливість дитині доповнити, уточнити і систематизувати ті знання, які у нього є, а також доповнити новими. Навчальні процес і підготовка до тестування проходить до травня місяця. Травень-червень, а також серпень місяць більше приділяється увага на постановку руки, розвиток мови і нарощування темпу читання спеціальними вправами. Це сильно полегшує адаптацію дитини в школі, дає можливість легко почати навчання. Адже навчання письму, постановка руки — найскладніший процес для першокласника, а навчання в серпні підготує робочу атмосферу у дитини і йому набагато легше буде навчатися в перші місяці.
Дуже важливе значення має психологічний розвиток дитини для цього фахівці дитячого центру «Заріна» всіляко підтримують позитивний емоційний настрій, розвивають і зміцнюють впевненість дитини в собі і високу самооцінку. Крім того в дитячому центрі «Заріна» є додаткова послуга — психологічні тренінги «Я вчуся володіти собою». Вони навчать дітей розпізнавати свої емоції, керувати ними, розвиваючи позитивне мислення, вчать як вести себе в конфліктних ситуаціях.
Підготовка дитини до школи дуже важлива в сучасному світі, так як багато дітей ідуть до школи з певним багажем знань, різним уровнем.У нас відмінна програма і не менш привабливі ціни як в районі Троєщини, так і в нашому новому центрі на Ленінградській площі (Русанівка , Березняки)
Ми даємо дітям можливість прийти в школу всебічно підготовленими!