Адаптація в дитячому садку

da7c197f228b617d4910c39fcaa5b875Адаптаційний період діточок в приватному дитячому садку «Заріна» проходить дуже індивідуально. Наші педагоги помітили, що в порівнянні з іншими дитячими садами в Києві, адаптація у нас проходить досить швидко і легко. Максимальний термін -5 днів (в самому «важкому» випадку), в порівнянні з іншими садками від 1 до 2 місяців. Діти у нас практично не хворіють, тому що ми піклуємося про їхнє здоров’я: приміщення ретельно прибирається, провітрюється і кварцу. Це так само дозволяє швидше адаптуватися. Крім того, освоєння в нашому дитячому садку допомагає і те, що тільки у нас маленькі групи (до 7 осіб) і дбайливі, люблячі дітей педагоги і психологи.

Маленька група — більше уваги!

Коли мама віддає дитину в дитячий сад, краще перед великим садком дати можливість пройти адаптацію в маленькій групі. По-перше, малюк буде відвикати від постійної присутності мами в сприятливих умовах, так як у нас індивідуальний підхід до кожного, невеликі групи і це дозволяє приділити увагу кожному малюку. По-друге, діти пройшовши таку адаптацію менше хворіють, легше звикають до великих садках, адже туди краще здавати вже після 3,6 -4 років. У такому віці дітлахам простіше адаптуватися у великому колективі.

Так само, ми виправляємо помилки інших садів. Малюки, які не змогли адаптуватися в тих умовах, отримали моральну травму, яка порушила їх почуття безпеки, з панікою приходять в перший раз в нове місце. Але їм є з чим порівнювати. Отримавши дбайливе, уважне ставлення професіоналів «Заріни» вони швидко забувають невдалий досвід інших садочків і з задоволенням починають до нас ходити, отримавши довгоочікуване почуття безпеки комфорту і свободи. Для швидкої адаптації дитини треба не багато: любов, повагу до особистості дитини і турбота. Все це, діти отримують саме в нашому дитячому садку.