Поздняки
Академмістечко
Голосіїво
Комфорт Таун
Троєщина

Дитячий центр Заріна на Троєщині, Голосієво і Комфорт Тауні, Академмістечку

✅ Приватні дитячі сади в 5-x величезних районах Києва

✅ Один з кращих центрів з підготовки до школи

✅ Більше 8 років на теренах Києва

✅ Завжди помірні ціни від 500 грн.

✅ Кращі дитячі психологи і логопеди

"Заріна" - центр розвитку дитини та підготовки до школи від 4-х років!

Дитячий центр «Заріна» сприяє формуванню гармонійної, впевненою в собі інтелектуально розвиненої особистості. Всі проекти в рамках дошкільного клубу: приватний дитячий сад, підготовка до школи, розвиваючі заняття беруть участь в цьому.

Запишіться на перегляд прямо в онлайні!

Ви зможете дізнатися всю необхідну інформацію і познайомитися
;

Наші основні цілі та завдання?

галочка2  Висока самооцінка
галочка2  Інтеллект
галочка2  Підготовка до легкої адаптації в школі
галочка2  Розвиток соціальних навичок і лідерства
left03Це не тільки інтелектуальний розвиток дітей, а й розвиток соціальних навичок, які так необхідні в школі, дорослому житті, в соціумі, а так само для формування високої самооцінки, толерантності. Ці якості дійсно важливі. Адже коли наші діти переступають поріг школи, вони постійно стоять перед вибором: як слід себе вести в тій чи іншій ситуації, з ким дружити, як подружитися, як привернути до себе увагу і т.д.
Ми вважаємо, що в наш час мало бути інтелектуально грамотним, потрібні ще й інші навички, які допоможуть комфортно себе почувати в соціумі. Дружній колектив професіоналів нашого навчального закладу дбайливо і з любов'ю формує такі навички. Індивідуальний підхід до кожного малюка, повагу до особистості маленького чоловічка допомагають у формуванні високої самооцінки, психологічний супровід присутній на протязі всього часу перебування дитини в дитячому клубі.
Розвиваючі заняття проходять у творчій атмосфері за авторськими методиками. Це допомагає дітям легко і швидко засвоювати матеріал, а завдяки грі діти швидко і на довго закріплюють пройдений матеріал. Вони з нетерпінням чекають кожне заняття і з радістю приходять до нас. Розвиваючі заняття в Дитячому центрі «Заріна» - це інвестиції в успішне майбутнє вашого малюка.
Залиште заявку або просто телефонуйте за номерами: +38 (044) 222-50-64; +38 (050) 840-47-09
Факти про нас

10

Років успіху

500

Задоволених батьків

750

Успішно підготовлених дітей

186

Надійшли в елітні школи

5 причин вибрати "Заріну"

1. Робота на результат. Ви завжди впевнені в тому, що за Вашою дитиною не просто доглядають, а й розвивають його, саме на цьому ми і спеціалізуємося. 70% наших "випускнічков" надходять в елітні школи Києва.
2. Експертність наших викладачів. Професійний педагогічний рівень наших співробітників дозволять досягти кращих результатів.
3. Відпрацьовані методики. Дії наших вихователів, на скільки б вони не були експертні, спираються на методологічну платформу, розроблену нами протягом 10 років.
4. Довіра батьків. Найголовніше, що ми завжди цінуємо і те, що мотивує нас працювати з повною віддачею. Адже саме позитивні результати, які бачать батьки, є нашою головною метою.
5. Лояльні ціни. Ми завжди намагаємося стежити і тримати ціни на максимально низькому рівні.
Кількість дитячих центрів в Києві стає дедалі більше. Не дивно при такому різноманітті і розгубитися. У рекламних листівках пишуть приблизно одне і теж, а в професіоналізмі співробітників можливо переконатися тільки безпосередньо при спілкуванні з ними. Мабуть нас так часто вибирають батьки тому, що наш клуб для дітей створений не тільки професійними психологами, викладачами, логопедами, які люблять свою справу, а ще й люблячими мамами, які точно знають, як допомогти стати дітлахам допитливими, впевненими в собі і прагнуть до успіху. До того ж у нас дуже вигідні ціни і умови оплати в порівнянні з іншими дитячими центрамі.В нашому дитячому центрі кожна дитина обов'язково відчуває увагу, турботу, розуміння і любов.
Наверх

Заявка